SUPERLIGA 2021 - 1. kolo

Dnes se v prostějovské hale Reálného Gymnázia odehrál první den Superligy 2021, která je první velkou domácí halovou akcí po roční covidové přestávce. Do naprosto unikátní soutěže se zapojilo celkem osm družstev, jež jsou rozdělena do dvou základních skupin, v nichž se hraje systémem každý s každým a během prvního víkendu tak bude odehráno celkem dvanáct zápasů, které určí nasazení do semifinálových bojů naplánovaných na sobotu 18.září.První den Superligy 2021 se nejvíce dařilo družstvům Infinity a Pepegy, ketré se připsaly po dvou výhrách a zítra ve vzájemném souboji utkají o první místo v Modré skupině. Ve Zlaté skupině byla odehrány v sobotu pouze dva zápasy a vítězství si připsala družstva z Brna a ze Znojma, které zítra čekají ještě dva zápasy.

Sobotní výsledky:
  • Infinity team vs. Ostraváci 28:7 – GG 1:0
  • Talent U19 vs. Pepegy   10:14 – GG 1:0
  • Aperol tým vs. Rakeťáci 15:11 – GG 1:0
  • Mančaft ze Štatlu vs. Talent U17 23:5  – GG 1:0
  • Pepegy vs. Ostraváci 15:11 – GG 1:0
  • Infinity team vs. Talent U19 26:5 – GG 0:1
Nejlepší střelci po prvním hracím dnu:
1. Petr Galíček             ... 15košů
2. Aneta Lešanská       ... 11košů