Superliga 2021 začíná již za 22 dní

Superliga je jedinečnou soutěží, ve které na sebe mohou narazit družstva složená na vůli kapitánů bez ohledu na klubovou příslušnost či bez ohledu na úroveň soutěže, ve které pravidelně nastupují. Tato krátkodobá soutěž má i své další superlativy - během dvou víkendů odehrají všechna družstva pět zápasů, na jednom místě se vždy sejde osm družstev, vítěz se stane držitelem cenné trofeje ze sklářské dílny, na níž jsou uvedena jména všech vítězů, zápasy jsou řízeny dle připravované novinky vždy dvojicí hlavních rozhodčích, ...
Třetí ročník Superligy bude zahájen zápasem Infinity teamu vs. Ostraváci, a to v sobotu 4.září přesně v 10:00. Během prvního víkendu se odehraje celkem dvanáct zápasů, což znamená, že budou odehrány všechny zápasy základních skupin a na základě těchto výsledků se o víkendu 18.-19.září odehrají semifinálové duely a zápasy o konečné umístění.
Zvláštností tohoto ročníku je i účast dvou reprezentačních družstev talentované mládeže, když v Modré skupině se představí reprezentační výběr do 19 let a ve Zlaté skupině pak výběr lvíčat do 17 let, pro které bude Superliga prvním kontaktem s korfbalem na nejvyšší úrovni.

Modrá skupina:
  • Infinity Team