Mistrovství ČR 2021 v beach korfbalu žáků ovládla družstva KK Brno a KK Sokol Koblov

V sobotu 26.června se v Prostějově konalo Mistrovství ČR v plážovém korfbalu 2021. Celkem 24 družstev se utkalo ve třech věkových kategoriích, když mistrovské poháry se rozdělovaly v kategorii minižáků, mladších žáků a starších žáků. A finálová utkání měla vždy stejná složení, a tak fanoušci mohli vidět třikrát finále KK Brno vs. KK Sokol Koblov. Nadvládu KK Brno se podařilo zlomit až v posledním zápase celého turnaje, když starší žáci KK Sokol Koblov dokázali otočit finálový duel a získali mistrovský titul ve výborném utkání, do něhož se zapojilo na obou stranách několik reprezentantů z českého národního výběru v věkové kategorii U17.

Stupně vítězů kategorie U11:

1.KK Brno

2.KK Sokol Koblov

3.SK Plhov Náchod

Stupně vítězů kategorie U13:

1.KK Brno

2.KK Sokol Koblov

3.SK Respo Kutná Hora

Stupně vítězů kategorie U16:

1.KK Sokol Koblov

2.KK Brno