První letošní školní korfbalový turnaj

Na ZŠ Sokolnice se v tomto týdnu, za velmi příznivého počasí, konal první letošní školní turnaj v rámci projektu Školního korfbalu. Základní škola Sokolnice oslovila před pár týdny Český korfbalový svaz s poptávkou o zapojení do projektu Školního korfbalu a realizaci ukázkových hodin tělesné výchovy s korfbalem bylo jasné, že děti si korfbal velmi oblíbily a škola ve spolupráci s Českým korfbalovým svazem uspořádala velký turnaj.  Celkem osm družstev z prvního stupně o utkalo o titul „Sokolnického šampióna“, který se boji stal tým „Vajíčka“, který se finále až v penaltovém rozstřelu zdolal tým „Ohniváků“.  V boji o bronz uspěl tým „Black“, jež porazil tým „Zeleňáků“.

V rámci celého turnaje se představilo na hřištích více než 60 sportovců, kteří předváděli skvělé výkony a ve dvanácti zápasech padlo celkem více než devadesát košů.

Celkové pořadí:

1.Vajíčka