Vánoční turnaj škol v Rožnově pod Radhoštěm

Dnes se na Základní škole Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm konal předvánoční turnaj škol, do kterého se zapojila družstva ze tří rožnovských základních škol, které se korfbalu dlouhodobě věnují.

Celkem se tedy utkalo šest družstev, když každá ze škol postavila do turnaje po dvou družstvech, v základní části se pak družstva utkala ve dvou tříčlenných skupinách systémem každý s každým a na základě pořadí v jednotlivých základních skupinách je pak čekal zápas o konečné umístění.

K vidění pak bylo celkem devět korfbalových zápasů, ve kterých se střelci mohli radovat z celkem 89 košů. Korfbalový turnaj doprovázela celá řada doprovodných aktivit, které pořadatelská Základní škola Pod Skalkou pro všechny příchozí nachystala a všichni účastníci prožili mimořádný den. Z vítězství se nakonec radovalo první družstvo z domácí ZŠ Pod Skalkou, které se mohlo pyšnit nejlepší střeleckou produktivitou, když ve třech utkáních nastřílelo celkem 22 košů a ani jednou neprohrálo.

Celkové pořadí turnaje:

1. ZŠ Pod Skalkou „A“
  2. ZŠ Pod Skalkou „B“
  3. ZŠ Záhumení „A“
  4. ZŠ Záhumení „B“
  5. ZŠ Koryčanské Paseky „A“
  6. ZŠ Koryčanské Paseky „B“