Víkendový extraligový program

Nejvyšší česká korfbalová soutěž pokračuje v neděli 8. prosince dalším kolem, když se utkají v ranním utkání od 10:00 netradičně v Kostelci na Hané domácí SK RG Prostějov proti SK Plhov Náchod. Domácí prožívají nejlepší vstup do extraligové sezóny ve své historii, když jsou aktuálně jediným neporaženým družstvem a na Hané se nebojí mluvit o cílech nejvyšších. To jejich soupeř je na tom zcela opačně a při svém prvním roce mezi korfbalovou elitou zatím čeká na první bodový zisk.

Druhé utkání pak začíná ve Znojmě ve 14:30 a domácí Modří sloni v něm přivítají KK Brno, které po překvapivé domácí porážce od SK RG Prostějov rozdrtilo v dalším domácím zápase nováčka z Náchoda a díky skóre se posunulo do čela neúplné tabulky. Znojemské korfbalové družstvo nezasáhl začátek nového ročníku v ideální formě, když dva dosavadní zápasy prohrálo a ke třetímu ji odcestovat nedovolila zranění několika hráčů prvního družstva. Pro utkání s KK Brno by většina opor měla být v pořádku a na domácí palubovce rozhodně nejsou Znojemští bez šance na úspěch.