Žákovský Český pohár 2019 na trávě

O víkendu 25. - 26. května se v Náchodě bude konat Český pohár 2019 v žákovských kategoriích. Náchodský korfbalový klub je tradičním pořadatelem tohoto největšího venkovního žákovského korfbalového turnaje nepřetržitě již od roku 2012, kdy navázal na tradici dětských Maxikorfbalů.

Do hlavní soutěže je letos přihlášeno celkem 22 družstev ve třech věkových kategoriích a bude hrát tedy v kategoriii minižáků, mladších žáků a straších žáků a v roli obhájců loňského vítězství vstoupí do turnaje SK Respo Kutná Hora ve starších žácích, domácí SK Plhov Náchod v mladších žácích a KK Brno v kategorii minižáků.

Součástí korfbalového turnaje je i tradiční školení rozhodčích, na které se přihlásilo zatím jedenáct nováčků, kteří se budou školit pod vedením členů Komise rozhodčích Lukáše Pazourka a Pavla Minarčíka.

Více informací a podrobnosti na facebokovém profilu události zde.