Rotterdam Challenge 2017 - den třetí (U19+U21)

V pátek 29.12. vstoupil do turnaje v Rotterdamu také ,,kombinovaný” tým ČR (U19 a U21). Výběr Jirky Pozdemského a Milana Čejky si jako cíl vytýčil porazit alespoň jeden z holandských výběrů a vylepšit si bolanci z minulého roku! Již 1. zápas však naznačil, jak obtížný cíl si trenéři stanovili, neboť výběru OOST naši mladí reprezentanti podlehli jasně 5:18 2. soupeř byl pak další z holandských výběrů- RTC Zuit West. Přestože náš tým sehrál velmi vyrovnanější duel ani tentokrát to na vytězství nestačilo. A do třetice znovu tým z holandského regionu- RTC West. Češi výborně bránili, byli mnohem aktivnější v útočné fázi a ve vyrovnaném zápase nakonec cenný ,,holandský skalp” získali. V poslední, utkání dne se Čechům představil také výběr Německa. Naši západní sousedé o své první body v turnaji houževnatě bojovali, ale 2. vítězství v řadě zajistilo českým barvám 3. místo ve skupině. Díky tomuto vítězství mohou změřit své síly s mladým výběrem Belgie.

ČR- OOST 5:18 (3:11)
ČR- Z-W 5:11 (3:6)