U17: První den posledního soustředění

Dnešním dnem začalo poslední soustředění před velkým turnajem ve Schijndelu. S celkovou přípravou nám pomůže i zkušený tým Prostějova, který v sobotu ráno s U17 odehraje dvojzápas. Pro toto utkání budou s prostějovskými hráči dohodnuté určité akce, např. obrana doskoku, zabránění postavení asistenta a jiné. A na nejmladších reprezentantech bude se s tím nějakým způsobem popasovat. A právě v tomto duchu probíhal večerní trénink. Kromě střelby byl kladen důraz na způsoby vyváznutí z různých herních situací.

Právě teď probíhá sestavování čtyřek pro ranní přípravný zápas s Prostějovem. Kdo má čas a chuť se přijet podívat, hrajeme v Kostelci na Hané od 8.30 do 10.30. Pokud se nemůžete dostavit, průběh a výsledek utkání se dozvíte v průběhu zítřejšího dne.