Soupeři národního týmu - Maďarsko

Dalším soupeřem České reprezentace bude družstvo Maďarska, se kterou se střetla náš výběr na mistrovství světa zatím pouze jedenkrát. V roce 2007 v Brně se v prvním zápase tohoto šampionátu trápili naši reprezentanti až do posledních minut. Ještě 3 minuty před koncem dokonce prohrávali 12:13, ale díky trefám Kláry Zábojové a Zuzany Malačkové dokázali skóre otočit na 14:13 a vykročit za budoucími bronzovými medailemi (nejlepším střelcem našeho týmu v tomto utkání byl Edwin Bouman s 5 koši)

Maďarská reprezentace se zatím kvalifikovala na světový šampionát pouze dvakrát (v roce 2003 a v roce 2007) a vždy skončila na konečném desátém místě a zajímavostí je vždy prohrála zápas o deváté místo Golden Goalem a pokaždé proti Katalánsku. Největším úspěchem družstva, pod vedením belgického trenéra Alexe Elewauta, na Mistrovství světa je zcela jistě vítězství nad Německem v roce 2007.