Turnaj základní skupiny Slezská Ostrava v kategorii U9 a U11

Tři tradiční rivalové se sešli v pátek 25.9. 2015 v tělocvičně ZŠ Bohumínská, aby sehráli první turnaj v této sezóně. V kategorii U9 se nemohla dostavit ZŠ Pěší z důvodu plánovaného plaveckého výcviku, a tak zbylé dva týmy sehráli spolu dvojzápas, kterému opět dominoval, stejně jako v loňské sezóně Miroslav Nesnadný, který jako kapitán svého týmu, dovedl tým ZŠ Bohumínská k vítězství. Ve dvou zápasech, které se v této kategorii hrají formou monokorfbalu, dokázal vstřelit celkem 10 košů.

ZŠ Bohumínská – ZŠ Chrustova 10:1 (poločas 4:1)

Střelci: Nesnadný 7, Konečná 2, Ryška 1 – Dehner 1

ZŠ Chrustova – ZŠ Bohumínská 0:7 (poločas 0:4)

Střelci: Nesnadný 3, Konečná 3, Ryška 1

V kategorii U11 byla sestava týmů kompletní a v bouřlivé atmosféře místní tělocvičny byly k vidění tři velmi zajímavé a vyrovnané zápasy. Vítězem tohoto prvního turnaje se stala ZŠ Chrustova před ZŠ Pěší a domácí ZŠ Bohumínská. Již teď se můžeme těšit na další kola v této skupině, která bude jistě velmi vyrovnaná a souboje mezi blízkými školami budou velmi napínavé.

ZŠ Bohumínská – ZŠ Chrustova 2:3 (poločas 0:2)

Střelci: Zoubek 1, Turčík 1 – Rak 1, Ručka 1, Čaniga 1

ZŠ Chrustova – ZŠ Pěší 6:2 (poločas 4:1)

Střelci: Rak 1, Ručka 1, Čaniga 1, Horvát 1, Macečková 1, Burdová 1 – Luptáková 1, Galičáková 1