První přípravné utkání ČR - Německo

Česká republika – Německo 24:10

V  prvním  zápase  na  přípravném  zahraničním  soustředění  nastoupili  naši  reprezentanti  k  prvnímu ze  série  přátelských  zápasů  s  Německem.  Utkání  se  hrálo  netradičně  na  4  *  15  minut  a  naši reprezentanti  ani  jednu  ze  zmiňovaných  čtvrtin  neprohráli  (postupně  byly  výsledky  jednotlivých patnáctiminutovek následující: 7:2, 8:3, 5:1 a 4:4).

Pro  trenérské  duo  Honzíček,  Kracík  však  má  toto  měření  velkou  cenu,  neboť  ukazuje  silné  a  slabé stránky  našeho  výběru.  Celý  zápas  tak  mají  trenéři  natočený  na  videu  a  jeho  analýze  se  budou společně věnovat později. Už v 15.00 je čeká druhý zápas, opět proti Německu, které však první zápas hrálo v nekompletní sestavě.

Nejlepšími střelci našeho výběru byli Lenka Nasadilová a Ivan Žák, kteří zaznamenali shodně po třech.