WORLD CUP U19 – program na druhý den

Po úspěšném vystoupení v prvním dnu, kdy naši reprezentanti bez problémů porazili Katalánsko 12:1 a zcela deklasovali Brazílii 26:0. V jednom z nejlepších zápasů dne pak prohráli 4:6 s jedním z hlavních favoritů na nejvyšší umístění – s Belgií.

1. Belgium   3z.   9b.   52:9

2. Czech Republic   3z.   6b.   42:7

3. Catalonia   3z.   3b.   18:30

4. Brazil   3z.   0b.   2:68

Tyto výsledky zařadily reprezentaci České republiky na druhé místo v tabulce skupiny B, což jim zajistilo postup do čtvrtfinálové skupiny, kde se v sobotu střetnou v 12.30 s Portugalskem a v 16.30 s Anglií, která vyhrála bez skupinu A bez ztráty bodu a do čtvrtfinálové skupiny si tak přináší 3 body za vítězství nad Portugalskem.

Naši reprezentací tak čeká nelehký, ale ne nereálný, úkol – porazit oba své sobotní soupeře a v neděli jít do boje o medaile, což je bezesporu jasným cílem výběru reprezentačního trenéra Davida Konečného.

Další program turnaje : http://www.u19kwc.com/matches/