V extralize Prostějov po dobrém výkonu těsně prohrál s Kolínem

Na podzim hráči Prostějova s Kolínem vysoko prohráli (12:31). Tento zápas ztratili hlavně ve druhé polovině utkání, kdy úzký kádr Prostějova proti početnému a často střídajícímu soupeři neměl šanci hlavně po fyzické stránce.

E019: SK RG Prostějov A : VKC Kolín A   20:24(13:17)

Tentokráte kolínští dorazili do Prostějova pouze se 4 hráčkami a 5 hráči, takže bylo jasné, že tentokrát nebudou moci využívat střídání a šetřit síly. Cílem Prostějova bylo hrát zápas v klidnějším tempu, čemuž se soupeř přizpůsobil. Domácím se střelecky dařilo a využívali každou příležitost ke vstřelení koše. Až do 20 minuty domácí udrželi vyrovnané skóre. Po chybách v prostějovské obraně však soupeř v posledních 5 minutách prvního poločasu odskočil do čtyřbodového vedení.

Druhý poločas pokračoval v úspěšné střelbě z obou stan. Druhá půle zápasu skončila remízou 7:7, ale na vítězství domácího celku Prostějova to nestačilo.