Kalendář

25.-26.9.2021 Soustředění - senioři
Přípravné soustředění
25.-26.9.2021 Světový pohár U21
Přípravný turnaj na vrcholnou akci sezóny.
1.-3.10.2021 Soustředění U17
Přípravné soustředění společně s U19
2.10.2021 K4 MČR senioři + U19
2.-3.10.2021 Školení trenérů
Licence "C" - první část
16.-17.10.2021 Soustředění U19
Přípravné soustředění společně se Seniorskou reprezentací
16.10.2021 K4 MČR žáci
K4 turnaj v žákových kategoriích.
23.-31.10.2021 Mistrovství Evropy
Vrcholná akce
24.10.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
SK RG Prostějov U16 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : SK RG Prostějov U16
24.10.2021 Starší žáci: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
SK Náchod Plhov U16 : KC SPŠS Tábor U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : SK Náchod Plhov U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : KC SPŠS Tábor U16
24.10.2021 Starší žáci: SPŠ Elektroniky a informatiky
11:00  Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
12:15  Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
13:30  Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
31.10.2021 Dorost: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
31.10.2021 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
4.-7.11.2021 Přípravný turnaj U17
Mezinárodní turnaj v Belgii (Gent).
5.-7.11.2021 Mezinárodní turnaj "Flandry"
Přípravný turnaj na vrcholnou akci sezóny.
7.11.2021 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. “B” : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
Korfbal klub Brno, z.s. “B” : SK Náchod Plhov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov : SK Náchod Plhov
Modří Sloni YMCA Znojmo “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
7.11.2021 1. liga: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
SK RG Prostějov “B” : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Vembloud korfbal club Kolín : SK RG Prostějov “B”
Vembloud korfbal club Kolín : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
13.11.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Modří Sloni YMCA Znojmo
13.11.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : SK RG Prostějov
13.11.2021 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : SK RG Prostějov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : SK Náchod Plhov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Náchod Plhov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : SK RG Prostějov U19
14.11.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo
14.11.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
14.11.2021 Starší žáci: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U16 : SK RG Prostějov U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : SK RG Prostějov U16
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
14.11.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : KC SPŠS Tábor U16
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Vembloud korfbal club Kolín U16
KC SPŠS Tábor U16 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16
19.-21.11.2021 Soustředění U15
20.11.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Korfbal klub Brno, z.s.
20.11.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Modří Sloni YMCA Znojmo
21.11.2021 Dorost: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
SK Náchod Plhov U19 : SK RG Prostějov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : SK RG Prostějov U19
21.11.2021 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
27.11.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
27.11.2021 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfbal klub Brno, z.s.
27.11.2021 Starší žáci: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
Vembloud korfbal club Kolín U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
SK RG Prostějov U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
27.11.2021 Starší žáci: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : KC SPŠS Tábor U16
KC SPŠS Tábor U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
28.11.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfbal klub Brno, z.s.
28.11.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : SK RG Prostějov
28.11.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : SK Náchod Plhov U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : SK Náchod Plhov U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16
4.12.2021 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
4.12.2021 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Náchod Plhov U19
SK RG Prostějov U19 : SK Náchod Plhov U19
5.12.2021 1. liga: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Brno, z.s. “B” : Vembloud korfbal club Kolín
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Vembloud korfbal club Kolín
5.12.2021 1. liga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov “B” : SK Náchod Plhov
SK RG Prostějov “B” : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
SK Náchod Plhov : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
11.12.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
11.12.2021 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : SK RG Prostějov
11.12.2021 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : SK Náchod Plhov U16
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : SK Náchod Plhov U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
11.12.2021 Starší žáci: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U16 : KC SPŠS Tábor U16
SK RG Prostějov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A”
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : KC SPŠS Tábor U16
11.12.2021 Starší žáci: SPŠ Elektroniky a informatiky
11:00  Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16
12:15  Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
13:30  Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
12.12.2021 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : SK RG Prostějov
12.12.2021 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Modří Sloni YMCA Znojmo
12.12.2021 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : SK RG Prostějov U19
12.12.2021 Dorost: SPŠ Elektroniky a informatiky
11:00  Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : SK Náchod Plhov U19
12:30  SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
18.-19.12.2021 Mezinárodní turnaj V4
Přípravný turnaj na vrcholnou akci sezóny
8.1.2022 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
8.1.2022 Dorost: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
SK Náchod Plhov U19 : SK RG Prostějov U19
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
9.1.2022 1. liga: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
Vembloud korfbal club Kolín : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
Vembloud korfbal club Kolín : SK Náchod Plhov
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : SK Náchod Plhov
9.1.2022 1. liga: SPŠ Elektroniky a informatiky
11:00  Korfbal klub Tj Sokol Koblov : SK RG Prostějov “B”
12:30  Korfbal klub Brno, z.s. “B” : SK RG Prostějov “B”
14:00  Korfbal klub Tj Sokol Koblov : Korfbal klub Brno, z.s. “B”
9.1.2022 Starší žáci: Pořadatel KC SPŠS Tábor
KC SPŠS Tábor U16 : SK Náchod Plhov U16
Vembloud korfbal club Kolín U16 : SK Náchod Plhov U16
KC SPŠS Tábor U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
15.1.2022 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
15.1.2022 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfbal klub Brno, z.s.
15.1.2022 Starší žáci: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : SK RG Prostějov U16
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : SK RG Prostějov U16
15.1.2022 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
16.1.2022 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : SK Náchod Plhov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : SK Náchod Plhov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
16.1.2022 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
21.-23.1.2022 Soustředění U15
22.1.2022 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Modří Sloni YMCA Znojmo
22.1.2022 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Korfbal klub Brno, z.s.
22.1.2022 Starší žáci: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov U16 : SK Náchod Plhov U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : SK Náchod Plhov U16
SK RG Prostějov U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
23.1.2022 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
23.1.2022 Extraliga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov : Korfbal klub Brno, z.s.
29.1.2022 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : SK Náchod Plhov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : SK Náchod Plhov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
29.1.2022 Dorost: SPŠ Elektroniky a informatiky
0:00  Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
0:00  Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : SK RG Prostějov U19
11:00  Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : SK RG Prostějov U19
30.1.2022 1. liga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
Vembloud korfbal club Kolín : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
Vembloud korfbal club Kolín : Korfbal klub Brno, z.s. “B”
Modří Sloni YMCA Znojmo “B” : Korfbal klub Brno, z.s. “B”
30.1.2022 1. liga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK Náchod Plhov : SK RG Prostějov “B”
SK RG Prostějov “B” : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
30.1.2022 Starší žáci: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A”
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A” : Vembloud korfbal club Kolín U16
5.2.2022 Extraliga: Pořadatel Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : SK RG Prostějov
5.2.2022 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo
5.2.2022 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
6.2.2022 Extraliga: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo : SK RG Prostějov
6.2.2022 Extraliga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
6.2.2022 Dorost: Pořadatel SK RG Prostějov
SK Náchod Plhov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
SK RG Prostějov U19 : SK Náchod Plhov U19
SK RG Prostějov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
12.2.2022 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B” : KC SPŠS Tábor U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : KC SPŠS Tábor U16
20.2.2022 1. liga: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
Korfbal klub Brno, z.s. “B” : SK RESPO Kutná Hora, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
20.2.2022 1. liga: Pořadatel SK RG Prostějov
SK RG Prostějov “B” : Vembloud korfbal club Kolín
SK Náchod Plhov : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
SK RG Prostějov “B” : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
SK Náchod Plhov : Vembloud korfbal club Kolín
26.2.2022 Starší žáci: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A”
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A”
11.-13.3.2022 Soustředění U15
18.-19.3.2022 Soustředění U19
Přípravné soustředění společně s U17
19.-20.3.2022 Soustředění U17
Přípravné soustředění U17
19.3.2022 Dorost: Pořadatel Korfbal klub Brno, z.s.
SK Náchod Plhov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A”
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B” : SK RG Prostějov U19
Korfbal klub Brno, z.s. U19 “A” : SK Náchod Plhov U19
SK RG Prostějov U19 : Korfbal klub Brno, z.s. U19 “B”
19.3.2022 Dorost: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Modří Sloni YMCA Znojmo U19
Modří Sloni YMCA Znojmo U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19
20.3.2022 1. liga: Pořadatel SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Modří Sloni YMCA Znojmo “B”
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Vembloud korfbal club Kolín
Modří Sloni YMCA Znojmo “B” : Vembloud korfbal club Kolín
20.3.2022 1. liga: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK RG Prostějov “B” : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
SK Náchod Plhov : Korfbal klub Tj Sokol Koblov
SK RG Prostějov “B” : Korfbal klub Brno, z.s. “B”
SK Náchod Plhov : Korfbal klub Brno, z.s. “B”
20.3.2022 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Tj Sokol Koblov
KC SPŠS Tábor U16 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : KC SPŠS Tábor U16
20.3.2022 Starší žáci: Pořadatel Vembloud korfbal club Kolín
Vembloud korfbal club Kolín U16 : SK RG Prostějov U16
SK RG Prostějov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
Vembloud korfbal club Kolín U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
27.3.2022 Starší žáci: Pořadatel KC SPŠS Tábor
SK RG Prostějov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A”
KC SPŠS Tábor U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “A”
KC SPŠS Tábor U16 : SK RG Prostějov U16
27.3.2022 Starší žáci: Pořadatel Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s.
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16
2.-3.4.2022 Soustředění U19
Přípravné soustředění
2.4.2022 Starší žáci: Pořadatel SK Náchod Plhov
SK Náchod Plhov U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
SK Náchod Plhov U16 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 “B”
9.-10.4.2022 Soustředění U19
Přípravné soustředění
15.4.2022 Mistrovství světa U19
Vrcholná akce sezóny
23.-24.4.2022 Školení trenérů
Licence "C" - první část
30.4.-1.5.2022 Školení trenérů II. třídy
Ve spolupráci s VOŠ ČUS
7.-8.5.2022 Školení trenérů II. třídy
Ve spolupráci s VOŠ ČUS.
20.-22.5.2022 Soustředění U15
10.-12.6.2022 Soustředění U15
11.-12.6.2022 World Korfball Cup U17
Vrcholná akce sezóny.
17.-19.6.2022 Soustředění U15
1.-3.9.2022 Soustředění U17
Přípravné soustředění U17.