Přihlásit
O korfbalu
Historie
Korfbalové vybavení
Pravidla
ČT: Žijme sportem! Korfbal
Jak začít s korfbalem?
Soutěže
Extraliga
1. liga
Dorost
OZP Starší žáci
Mladší žáci
Minižáci
Přípravka
IKF Europa Cup
IKF Europa Shield
Výsledkové listiny
Reprezentace
Svaz
Činnost
Organizační struktura
Zprávy z jednání
Komise ČKS
Korfbalový zpravodaj - archiv
30 let s korfbalem
Aplikace
Partneři
Dokumenty
Adresář
Svazové orgány
Rozhodčí
Kluby
Nejnovější články
více
Historické okénko - První MS U19 v roce 2019 – Česká republika na 7. místě
Vyšlo 13. číslo korfbalového zpravodaje
Kalendář
více
28.-31.3.2024
ME U19 2024 Katalánsko
30.3.2024
Minižáci:
Pořadatel
Vembloud korfbal club Kolín
SK Plhov - Náchod U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A"
SK Plhov - Náchod U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "B"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" : SK Plhov - Náchod U11 "A"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" : SK Plhov - Náchod U11 "A"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "C"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B"
SK Plhov - Náchod U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "B"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "B"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A"
SK Plhov - Náchod U11 "A" : SK Plhov - Náchod U11 "B"
SK Plhov - Náchod U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "C"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" : SK Plhov - Náchod U11 "B"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" : SK Plhov - Náchod U11 "B"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" : SK Plhov - Náchod U11 "A"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A"
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B"
Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B"
SK Plhov - Náchod U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A"
6.4.2024
Extraliga:
Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice
15:30
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Modří Sloni YMCA Znojmo
6.4.2024
Extraliga:
Sportovní hala Maloměřice, Brno
18:15
Korfbal klub Brno, z.s. : Vosíme.cz Korfbal Prostějov
6.4.2024
Dorost 1. liga:
Sportovní hala Maloměřice, Brno
14:00
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19
15:20
Korfbal klub Tj Sokol Koblov "B" U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19
16:40
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov "B" U19
6.4.2024
Mladší žáci:
Sportovní hala Štěrkoviště
9:30
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
10:15
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
11:00
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B"
11:45
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13
12:30
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B"
13:15
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Korfbal klub Brno, z.s. U13
Extraliga
Školní korfbal
Reprezentace
Trenérský web
Superliga
Korfbalový zpravodaj
Korfbalová akademie
Síň slávy
Beach korfbal
Nejnovější fotky
Soustředění U17
U19 před odletem do Barcelony na EKC
OZP 1.liga Starších žáků
Nejnovější video
více