Nejnovější články

EKC2018 #12 - soupeř - Slovensko

Dnešní barážový soupeř – Slovensko

EKC2018 #11 - zápas CZE vs GER

ČR – Německo 16:21 (po poločase 12:14)

EKC2018 #10 - souhrn - den pátý

Poslední zápas ve skupině a očekávání česko-slovenského derby.

Nejnovější fotky

Nejnovější video

Kalendář

17.10.2018 Dorost: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava
10:00  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U19 A : Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U19 B
10:00  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U19 B : Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U19 C
10:00  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U19 A : Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U19 C
17.10.2018 Starší žáci: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava
9:00  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U16 A : Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U16 C
9:00  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U16 B : Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U16 C
9:00  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U16 A : Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o. U16 B
18.10.2018 Mladší žáci: Pořadatel TJ SOKOL KOBLOV z.s
11:50  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U13 B : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U13 C
11:50  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U13 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U13 C
11:50  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U13 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U13 B
18.10.2018 Minižáci: Pořadatel TJ SOKOL KOBLOV z.s
10:00  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U11 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U11 B
10:00  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U11 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U11 C
10:00  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U11 B : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U11 C
18.10.2018 Přípravka: Pořadatel TJ SOKOL KOBLOV z.s
8:55  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 B : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 C
8:55  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 B
8:55  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 C
10:55  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 C
10:55  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 B : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 C
10:55  TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 A : TJ SOKOL KOBLOV z.s /Chrustova U9 B
20.10.2018 Mladší žáci: Pořadatel Tábor, KC SPŠS
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Kolín, VKC U13
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Tábor, KC SPŠS U13
České Budějovice, KCC Sokol U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
10:00  Tábor, KC SPŠS U13 : Brno, KK Nový Lískovec U13
10:45  Brno, KK Nový Lískovec U13 : Kolín, VKC U13
11:30  Tábor, KC SPŠS U13 : Kolín, VKC U13