Nejnovější články

Vyšlo 7. číslo Korfbalového zpravodaje

V předvečer před svátkem svatého Valentýna, v den, kdy svátek slaví nezvyklá jména Věnceslav, Věnceslava či Arpád Vám jsme Vám přinesli šťastnou sedmičku - tedy sedmé letošní vydání KáZetka.

Kutnohorští starší žáci zabodovali a stíhají vedoucí Znojmo

Kutná Hora ztrácí na první pozici jen tři body a má zápas k dobru.

Extraligoví finalisté potvrdili postavení. Vyhrály České Budějovice i Brno

V předposledním kole se dařilo favoritům z čela tabulky.

Nejnovější fotky

Nejnovější video

Kalendář

21.2.2019 Minižáci: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 B
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 B
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 C
KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U11 C
21.2.2019 Minižáci: Pořadatel Modří Sloni YMCA Znojmo
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 A : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 B
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 A : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 C
Modří Sloni YMCA Znojmo U11 B : Modří Sloni YMCA Znojmo U11 C
21.2.2019 Přípravka: Pořadatel KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá
0:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
0:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
0:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
0:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
0:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 C
8:00  KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 A : KC ZŠ Ostrava-Stará Bělá U9 B
23.2.2019 1. liga: hala RG a ZŠ Prostějov
9:30  Prostějov, SK RG "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
11:00  Tábor, KC SPŠS : Modří Sloni YMCA Znojmo "B"
12:30  Prostějov, SK RG "B" : Tábor, KC SPŠS
23.2.2019 1. liga: Sportovní hala Kuřim
15:35  Brno, KK Nový Lískovec : Kolín, VKC
16:55  Brno, KK "B" : Kolín, VKC
18:15  Brno, KK Nový Lískovec : Brno, KK "B"
23.2.2019 1. liga: Sportovní hala University Pardubice,
16:15  SK Plhov Náchod : Sport Club Defenders Korfball Wrocław
17:45  Sport Club Defenders Korfball Wrocław : Šenov, KC - ZŠ
19:00  SK Plhov Náchod : Šenov, KC - ZŠ