U17 hledá nové reprezentanty

Soutěže ročníku 2015/2016 už dávno skončily a k prvním zápasům v následující sezóně zbývá ještě dost času. I tak se realizační tým reprezentace do 17 let rozhodl nabírat nové talenty už teď, před prázdninami.

Na konci minulého týdne šel e-mail do klubů všem trenérům, aby nám doporučili šikovné děti narozené v letech 2000, 2001, 2002, případně velmi šikovné 2003. Na začátku července chceme zkontaktovat všechny vybrané a představit jim plán pro následující sezónu. Cílem je umožnit těmto hráčům začít co nejdříve trénovat a připravovat se. Hledáme tedy všechny, kteří mají zájem o to dále se zlepšovat, být součástí něčeho většího a chtějí český korfbal reprezentovat.

Předpokládaná soustředění jsou naplánována na konec roku 2016, další v průběhu první poloviny 2017. Vše směřované k turnaji U17 v Schijndelu na konci června.

Navrhované hráče (včetně kontaktu na ně, na jejich rodiče a klubu, za jaký hrají), prosím, zašlete na e-mail [email protected] do konce června.

Těšíme se na seznamy adeptů a přejeme příjemné prázdniny!

Zuzka Maňáková, U17 team manager