Reprezentační výjezd do Holandska

Ve středu 23. března 2016 se reprezentační výběry u17 a u19 vydaly na cestu do Holandska. Vyrazili po devaté ranní z Hlavního nádraží v Praze a do cíle, do Drachtenu se dostali už hodinu a půl před plánovaným příjezdem - 19:30.
U19 v plné sestavě se v dnešních odpoledních hodinách opět vydá na cestu. Tentokrát do několik kilometrů vzdálené vesničky Drachstercompagnie, kde bude přespávat v rámci turnaje v Leeuwardenu. U17 v pozměněné sestavě a o jednoho hráče méně v Drachtenu zůstávají.

Časové plány reprezentací:

U17
Čtvrtek: 9.00 ranní trénink, 14:30 odpolední trénink
Pátek: ranní, odpolední trénink, 20-22.00 dvojzápas s místními celky
Sobota: ranní trénink, 11-14.00 trojzápas s mláďaty z vedlejší vsi, odpoledne výjezd do Leeuwardenu podpořit starší lvíčata
Neděle: trénink, Leeuwarden, odjezd

U19
Čtvrtek: 10:30 ranní trénink, odpoledne odjezd do Drachstercompagnie, zahajovací ceremoniál
Pátek: základní skupina - Taiwan, Čína, Polsko
Sobota: vyřazovací souboje