Školní pohár se už odehrál také na ZŠ Hamry v Maloměřicích

V osm ráno nastoupili k turnaji žáci 4. a 5.ročníku, kteří vytvořili 3 družstva. Na začátek se proti sobě utkali obě čtvrťácké třídy. Šťastnějším bylo Áčko, které porazilo Béčko rozdílem jediného koše. K druhému zápasu už nastoupili také páťáci. Ti měli ze začátku problém se proti 4.A prosadit, ale nakonec urvali výhru o 1 koš. V posledním zápase si už páťáci vedli lépe a 4.B porazili výsledkem 5:2.

Pořadí kategorie minižáků: 1.místo 5.A, 2.místo 4.A, 3.místo 4.B.

Od třetí vyučovací hodiny se rozehrál turnaj kategorie přípravek, kde druhý a třetí ročník reprezentovali vždy 2 třídy. V úvodních zápasech potvrdila svou věkovou výhodu obě družstva třeťáků, když svým mladším soupeřům moc prostoru nenechala. Až ve čtvrtém zápase byla 2.B hodně blízko k remíze s 3.A, ale třeťáci si nakonec pohlídali výhru o 1 koš. Ve vzájemném zápase druháků se pak zrodil chudý výsledek 2:1. Finále mezi třeťáky nabídlo vyrovnanou podívanou s velkým počtem košů. Po výsledku 5:4 si prvenství na turnaji nakonec vybojovala 3.A. Jednoznačně nejlepším střelcem dne se stal Dalibor Kopecký z 3.A, který svými 7 koši zaznamenal zatím nejvíc košů ze všech školních kol.

Pořadí kategorie přípravek: 1.místo 3.A, 2.místo 3.B, 3.místo 2.B, 4.místo 2.A.

V dalším kole se týmy ze ZŠ Hamry utkají s družstvy ze ZŠ Náměstí Míru a ZŠ Pastviny.