Školní pohár také na třetí škole ve Starém Lískovci

Školní kolo začalo turnajem třeťáků, kde každá ze 3 tříd postavila své družstvo. Turnaj byl zatím nejvyrovnanějším ze všech turnajů. Každé družstvo mělo na konci 1 výhru a 1 prohru. Navíc každý zápas skončil stejným skóre 3:1. A tak každá třída skončila s 2 body a skóre 4:4. Proto musely o vítězi turnaje rozhodnout až penalty, kde každé družstvo reprezentoval jeden kluk a jedna holka. Z této loterie nakonec vyšla nejšťastněji 3.A, následována 3.C a nejmíň štěstí měla 3.B.

Následovala kategorie minižáků, které se účastnili po 2 třídy ze čtvrtého a pátého ročníku. Na úvod obě třídy pátého ročníku potvrdily roli favoritů a čtvrťáky porazily shodně o 2 koše. Pak však přišlo zaváhaní 5.B, která se proti 4.A nedokázala prosadit, a proto 4.A stačily 2 koše na výhru 2:0. V dalším zápase už 5.A nedopustila žádné překvapení a 4.B porazila. Ve vzájemném zápase čtvrťáků nedokázalo áčko zopakovat svůj výkon proti páťákům a béčko si díky tomu také připsalo výhru na turnaji. V posledním zápase mezi páťáky nenechala 5.A nic níhodě a 5.B porazila. 5.A jednoznačně dominovala celému turnaji, když za 3 zápasy neinkasovala ani jediný koš. Střelkyní dne byla se 3 koši Eliška Vajčnerová právě z vítězné 5.A.

Pořadí kategorie minižáků: 1.místo 5.A, 2.místo 4.A, 3.místo 5.B, 4.místo 4.B.

Ročníkové výběry ze ZŠ Labská v oblastním kole nastoupí v derby Starého Lískovce proti týmům ze ZŠ Bosonožská.