1. reprezentační soustředění U17

Dnešním dnem začíná první reprezentační soustředění kategorie U17 v Ostravě.

Toto soustředění je naplánováno na víkend 4. - 6. 12. v Ostravě pod vedením Jakuba Máši, Kláry Zábojové a Jakuba Bláhy. Současně s nimi se o všech 39 nominovaných a přihlášených hráčů budou starat i ostatní trenéři, kteří sem přijeli na své vlastní školení. Jejich školení bude probíhat pod dohledem velezkušených trenérů jako Edwin Bauman a Ivo Kracík.

Celý víkend má velmi nabitý program. Začínáme tréninkem v pátek večer, pokračujeme v sobotu dalšími čtyřmi tréninky včetně jednoho zaměřeného na rozvoj koordinace a kondice a uzavíráme celý víkend posledním tréninkem v brzkých ranních hodinách a obědem.

Z celkového počtu 39 hráčů je 16 dívek a 23 chlapců. Nejvíce nominovaných a přihlášených hráčů je z klubů SK RG Prostějov a KC ZŠ Šenov. Dokonce i  kluby v Ostravě, fungující od počátku letošní sezóny pod záštitou různých základních škol, sem poslaly své svěřence.

Doufejme, že se bude všem dařit a že uvidíme mnoho budoucích reprezentantů!