1.LIGA: Šenov na domácí půdě dvakrát porazil Znojmo

A007  KC ZŠ Šenov – TJ Znojmo MS YMCA 20:13 (10:7)

Zápas začal v opatrnějším tempu, kdy se oba týmy pomalu rozjížděly. Žádný z týmu si nedokázal vypracovat nějaký větší náskok a tak si domácí udržovali jedno až dvou košové vedení. V poločasu bylo skóre 10:7 pro domácí tým.

V druhém poločasu se domácím povedlo zlepšit střeleckou produktivitu, obrana se taktéž zlepšila a tyto věci vedly k celkovému vítězství domácího týmu v poměru 20:13.

A008   TJ Znojmo MS YMCA – KC ZŠ Šenov 15:18 (8:9)

Druhy zápas začal ve stejném duchu jak ten první. Opatrný korfbal z obou stran, kdy tým Znojma už nedovoloval týmu Šenova tolik prostoru ke střelbě. Opět po celý poločas se skóre nepohnulo výrazněji na žádnou stranu a tak poločas skončil 8:9 ve prospěch týmu ze Šenova.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, kdy si Šenov udržoval mírný náskok, který se tým ze Znojma snažil vyrovnat a strhnout ho na svou stranu. Šenov dokázal náskok udržet až do konečného hvizdu a připsal si tak 4 body za dvě domácí vítězství. Konečné skóre druhého zápasu 15:18.