STARŠÍ ŽÁCI: Znojmo potvrzuje svou sílu, Kolín si neurval ani bod

2. kolo starších žáků se konalo 1. 11. v Kolíně. Do Kolína zavítaly týmy SK Plhov Náchod, Znojmo Modří Sloni a Prostějov, SK RG.

S013 Kolín, VKC: Prostějov, SK RG - 1:9 (1:5)

První utkání proběhlo mezi Kolínem a Prostějovem. Oba týmy nastoupily do zápasu s vysokým nasazením. Prostějov předvedl pěkný korfbal a střelecky se mu dařilo. Kolínký tým nedokázal proměňovat vyložené šance a proto prohrál 1:9.

Střelci VKC Kolín - Literová Anna

Střelci Prostějov, SK RG - Ošťádal Vojtěch 3, Podhorný Jakub 2, Bartoš John, Krčová Barbora, Lorencová Nikola, Vyroubalová Valerie

S009 SK Plhov Náchod: Prostějov, SK RG - 7:10 (3:6)

Druhý zápas odehrál Náchod proti Prostějovu, Prostějov hrál ve vyšším tempu než Náchod a také se jim střelecky více dařilo. Náchod se snažil celý zápas skóre srovnat. Prostějov udržel náskok a zápas vyhrál 7:10.

Střelci SK Plhov Náchod – Štěpánová Pavlína 4, Šmíd Filip 2, Nováková Klára

Střelci Prostějov, SK RG - Bartoš John 3, Ošťádal Vojtěch 2, Podhorný Jakub 2, Buriánek Tomáš Krčová Barbora, Vyroubalová Valerie

S010 Kolín, VKC: Znojmo Modří Sloni - 2:19 (1:6)

Do třetího zápasu nastoupil Kolín proti Znojmu. Na kolínských hráčích bylo vidět, že mají strach z vysokých hráčů ze Znojma. Kazili nahrávky a nedokázali trefit zařízení. Znojmo odvedlo výbornou práci hlavně díky vysokým a rychlým hráčům a proto zvítězilo 19:2.

Střelci Kolín, VKC – Bureš Martin, Hasnedl Kryštof

Střelci Znojmo Modří Sloni – Holík Ondřej 6, Ságner Miroslav 4, Toufar Jan 4, Vejtasová Ivana 2, Bartoník Vladimír, Chrástová Tereza, Honová Adéla

S012 Prostějov, SK RG: Znojmo Modří Sloni - 5:20 (3:11)

Čtvrtý zápas probíhal podobně jako zápas předchozí. Prostějovu se proti Znojmu těžko prosazovalo, ale vyložené šance dokázali proměnit. Znojmo s přehledem vyhrálo 5:20.

Střelci Prostějov, SK RG - Ošťádal Vojtěch 2, Buriánek Tomáš, Krčová Barbora, Lorencová Nikola

Střelci Znojmo Modří Sloni – Holík Ondřej 9, Ságner Miroslav 5, Honová Adéla 3, Toufar Jan 2, Bartoník Vladimír

S011 SK Plhov Náchod: Kolín, VKC - 11:2 (5:1)

Poslední zápas, který odehrál Náchod proti Kolínu, proběhl v pomalém tempu. Na hráčích Kolína byla vidět únava. Díky svým zkušenostem a výšce vyhrál Náchod 11:2