Minižáci: Brno marně nahánělo Prostějov

V sobotu 1.11.2014 se uskutečnilo v hale RG a ZŠ Prostějov 1.kolo ligy minižáků skupiny Prostějov+Brno. Miniturnaje se zúčastnilo 48 dětí, kdy Prostějov postavil tři týmy (třetí tým, Prostějov "C",  odehrál pouze přátelské zápasy nad rámec oficiální soutěže) a Brno bojovalo se dvěma týmy - za tým Brna "A" nastoupily děti ze ZŠ Bosonožská a ZŠ Laštůvkova, tým "B" potom tvořili hráči ze ZŠ Pastviny.

V hale se tedy odehrálo celkem 10 zápasů mezi pěti týmy. Organizátoři vytvořili dvě hrací hřiště, díky tomu byly děti pořád v akci a v pohybu.

A jak to vše dopadlo:
Prostějov "A" - Brno "A" 9:2 (3:1)
- střelci Prostějova: Valenta F. 4, Vaková 3, Jankovič D. 1, Ganzarová 1
- střelci Brna: Ehrenbergerová 1, Procházka 1

Prostějov "A" - Brno "B" 19:0 (8:0)
- střelci Prostějova: Valenta F. 7, Jankovič D. 5, Vaková 3, Ganzarová 2, Podhorná 1, Prchalová 1

Prostějov "A" - Prostějov "B" 15:0 (8:0)
- střelci Prostějova: Jankovič D. 5, Valenta F. 5, Podhorná 2, Ganzarová 1, Prchalová 1, Vaková 1

Brno "A" - Brno "B" 4:1 (3:1)
- střelci Brna A: Němeček 2, Ehrenbergerová 1, Tothová 1
- střelec Brno B: Borek 1

Brno "A" - Prostějov "B" 6:1 (5:0)
- střelci Brna: Němeček 4, Tothová 1, Drobníková 1
- střelec Prostějova: Hofer

Brno "B" - Prostějov "B" 13:1 (4:1)
- střelci Brna: Holík V. 5, Kalášek 3, Holík L. 2, Vojnová 2, Borek 1
- střelec Prostějova: Křížková E.

Celkové pořadí turnaje:

1. Prostějov "A", 2. Brno "A", 3. Brno "B", 4. Prostějov "B", 5. Prostějov "C"

Musíme konstatovat, že turnaj byl opravdu povedený a již teď se můžeme těšit na další, který se bude konat v sobotu 6.12. na ZŠ v Brně Žebětíně.