Liga starších žáků - 5.kolo

S009   PKC Náchod  - VKC Kolín  7:11 (5:7)  (dohrávka z 1.kola)

V prvním utkání nastoupil Kolín proti Náchodu. Kolínští hráči šli do zápasu s tím, že musí vyhrát. V prvním poločase se střelecky dařilo oběma týmům. Skoro všichni hráči z Kolína skórovali.  Náchodský tým střelecky podržely hráčky  Štěpánková a Hurdálková G., které daly všechny koše.

PKC Náchod - Hurdálková G. 4, Štěpánková 3

VKC Kolín - Motáková L. 2, Literová 2, Kreiner 2, Markytán 2, Jirovský 2, Holubová

S045  PKC Náchod –KCC Sokol České Budějovice  5 :11 (3:8)

Druhé utkání se odehrálo v rychlejším tempu. České Budějovice překvapily výbornou obranou a střelecky se jim dařilo. Náchod se jen těžko prosazoval v útoku, a proto České Budějovice vedly zápas od začátku až do konce.

PKC Náchod - Štěpánková 3, Hurdálková G., Paďourová

KCC Sokol České Budějovice - Vančurová 4, Veselý 3, Jiřička 2, Součková, Housková

S043  VKC Kolín - KCC Sokol České Budějovice  3:9 (3:5)

Ve třetím utkání vyzval Kolín tým Českých Budějovic. V prvním poločase byly vidět hezká zakončení. Obrana byla tvrdší, a proto se oběma týmům střelecky moc nedařilo.  Ve druhém poločase Kolín polevil, jak v útoku, tak v obraně. České Budějovice chopily šance a nedovolily vstřelit Kolínu žádný koš.

VKC Kolín - Motáková L., Literová, Jirovský

KCC Sokol České Budějovice - Veselý 3, Vančurová 3, Šmíd, Soušková, Housková

S044  VKC Kolín – PKC Náchod  13:12 (8:6)

Poslední zápas mezi Kolínem a Náchodem byl atraktivní pro diváky. Spousta střel, donášek a pěkných herních situací. Kolínskému týmu se moc nedařilo střelecky, a tak bylo drama do samého konce.

VKC Kolín - Kreiner 5, Dvořák 3, Holubová 2, Motáková L, Markytán, Douda

PKC Náchod - Štěpánková 6, Hurdálková G. 3, Novotný 2, Paďourová