Na základě rozhodnutí reprezentačních trenérů Radka Honzíčka a Iva Kracíka byli nominováni hráči do širšího výběru reprezentačního družstva České republiky. Tímto je tedy zahájena příprava na Mistrovství Evropy 2014, které se bude konat v Portugalsku na podzim 2014 (24.října -2.listopadu).
Harmonogram přípravy zahrnuje sérii přípravných zápasů během probíhající soutěžní sezóny a následně tréninková soustředění po skončení halové sezóny 2013/14.
První odsouhlasené termíny jsou následující:
22.-24.11. 2013 přípravné zápasy ČR – SLOVENSKO místo: Brno
21.-23.2. 2014 přípravné trojutkání ČR – POLSKO – MAĎARSKO místo: ?
20.-22.6. 2014 přípravné turnaj ČR – POL – GER – CAT místo: Castrop-Rauxel
Následná příprava:
- letní přípravná soustředění (max. 2 víkendy)
- letní tréninkový kemp s nizozemskou reprezentací (1 prodloužený víkend)
- podzimní tréninková soustředění (max. 2 víkendy)
Nominovaní hráči a hráčky do širšího výběru:
jméno |
příjmení |
Klub |
1. soustředění |
jméno |
příjmení |
klub |
1. soustředění |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub |
Bláha |
Č. Budějovice |
Ano |
Veronika |
Bínová |
Č. Budějovice |
Ano |
|
Karel |
Königsmark |
Kolín |
Ano |
Denisa |
Čejková |
Kolín |
Ano |
|
Vlastimil |
Krejčí |
Č. Budějovice |
Ne |
Radka |
Čermáková |
Kolín |
Ano |
|
Matěj |
Kubíček |
Kolín |
Ano |
Eva |
Fridrichová |
Brno |
Ano |
|
Petr |
Malačka |
Znojmo |
Ne |
Denisa |
Hurdálková |
Č. Budějovice |
Ne |
|
Tomáš |
Martínek |
Kolín |
Ano |
Tereza |
Hurdálková |
Kolín |
Ne |
|
Jakub |
Máša |
Brno |
Ano |
Eliška |
Jonáková |
Brno |
Ano |
|
Patrik |
Nguyen |
Znojmo |
Ne |
Štěpánka |
Jonáková |
Brno |
Ano |
|
Petr |
Pešák |
Č. Budějovice |
Ano |
Martina |
Klacková |
Č. Budějovice |
Ano |
|
Jiří |
Podzemský |
Znojmo |
Ano |
Denisa |
Kolářová |
Kolín |
Ne |
|
David |
Schwarz |
Kolín |
Ne |
Zuzana |
Malačková |
Znojmo |
Ano |
|
Tomáš |
Sládek |
Kolín |
Ne |
Kateřina |
Motáková |
Kolín |
Ne |
|
Jan |
Šedý |
Brno |
Ano |
Lenka |
Nasadilová |
Prostějov |
Ano |
|
Ivan |
Vávra |
Brno |
Ne |
Tereza |
Paďouková |
Kolín |
Ne |
|
Alexandr |
Vyroubal |
Prostějov |
Ne |
Lucie |
Šebelová |
Znojmo |
Ne |
|
Ivan |
Žák |
Znojmo |
Ano |
Klára |
Zábojová |
Znojmo |
Ne |
Všechny nominované reprezentanty prosím o potvrzení přijetí informace a o potvrzení účasti na prvních přípravných zápasech se Slovenskem, pokud jste nominováni (dle označení v tabulce) mailem na: [email protected] Termín potvrzení: 31.10. 2013
Detailní informace pro první soustředění spojené s přípravnými zápasy obdržíte běhen příštího týdne, ale základní program bude vypadat následovně:
sraz: 22.11. 2013 v 19,00 - Brno (hala VUT)
program: 22.11. 2013 – trénink
23.11. 2013 – snídaně, trénink,oběd, 2 přípravné zápasy ČR – Slovensko, večeře
24.11. 2013 – snídaně, 2 přípravné zápasy ČR – Slovensko, oběd