MAYOR CUP 2013

Mayor CUP 2013 – 1.zápas

Česká republika U21 – MAFC Budapest  13:5 (po poločase 8:3)

V prvním přípravném zápase naší juniorské reprezentace do 21 let byl soupeřem MAFC Budapest – klub, který dominoval maďarské soutěži již v devadesátých letech minulého století a byl symbolem maďarského korfbalu od jeho počátků.

Reprezentace nastoupila do zápasu s výraznou výškovou převahou a touhou po vítězství, což se díky soustředěnému výkonu povedlo. Kapitánkou reprezentačního výběru byla Denise Čejková, která jako jedna z nejzkušenějších hráček, byla skvělým příkladem svému týmu – během prvního poločasu se mohla pyšnit stoprocentní úspěšností střelby – vstřelila dva koše a pomohla k dobrému vstupu do utkání. Do zápasu trenérské duo Kracík – Honzíček postupně vystřídalo i další hráče tak, že aby příležitost dostalo ve vítězné premiéře co nejvíce hráčů a hráček. Do hry zasáhli Čejková, Kolářová, Weissová, Trefná, Hurdálková T. a D.,Marek, Šimek, Tsybyktarov, Vyroubal, Sládek.

V dalším zápase česká reprezentace střetne ve 12,40 s dalším maďarským týmem SZAC 1908 Titans.