28.-31.3.2024
| ME U19 2024 Katalánsko |
30.3.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
Vembloud korfbal club Kolín
SK Plhov - Náchod U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" : SK Plhov - Náchod U11 "B" Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" SK Plhov - Náchod U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" : SK Plhov - Náchod U11 "B" Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" : SK Plhov - Náchod U11 "A" SK Plhov - Náchod U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" SK Plhov - Náchod U11 "B" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "A" Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" : SK Plhov - Náchod U11 "A" Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" SK Plhov - Náchod U11 "A" : SK Plhov - Náchod U11 "B" SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" : SK Plhov - Náchod U11 "A" Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "B" Vembloud korfbal club Kolín U11 "C" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U11 "A" SK Plhov - Náchod U11 "A" : Vembloud korfbal club Kolín U11 "B" |
6.4.2024 |
Extraliga:
Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice 15:30
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice : Modří Sloni YMCA Znojmo |
6.4.2024 |
Extraliga:
Sportovní hala Maloměřice, Brno 18:15
Korfbal klub Brno, z.s. : Vosíme.cz Korfbal Prostějov |
6.4.2024 |
Dorost 1. liga:
Sportovní hala Maloměřice, Brno 14:00
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19 15:20
Korfbal klub Tj Sokol Koblov "B" U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19 16:40
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov "B" U19 |
6.4.2024 |
Mladší žáci:
Pořadatel
KC SPŠS Tábor
KC SPŠS Tábor U13 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 : KC SPŠS Tábor U13 TJJ, KK Třeboň U13 : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 : TJJ, KK Třeboň U13 TJJ, KK Třeboň U13 : KC SPŠS Tábor U13 KC SPŠS Tábor U13 : TJJ, KK Třeboň U13 |
6.4.2024 |
Mladší žáci:
hala RG a ZŠ Prostějov 9:30
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "A" : Korfball club lightning Kostelec na Hané U13 10:15
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "A" : Sports academy Morava, z.s. U13 11:00
Korfball club lightning Kostelec na Hané U13 : Sports academy Morava, z.s. U13 11:45
Sports academy Morava, z.s. U13 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "A" 12:30
Sports academy Morava, z.s. U13 : Korfball club lightning Kostelec na Hané U13 13:15
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "A" : Korfball club lightning Kostelec na Hané U13 |
6.4.2024 |
Mladší žáci:
Sportovní hala Štěrkoviště 9:30
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13 10:15
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B" : Modří Sloni YMCA Znojmo U13 11:00
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B" 11:45
Korfbal klub Brno, z.s. U13 : Modří Sloni YMCA Znojmo U13 12:30
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U13 "B" 13:15
ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Korfbal klub Brno, z.s. U13 |
6.4.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
KC SPŠS Tábor
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U11 "A" : TJJ, KK Třeboň U11 "A" Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U11 "A" : KC SPŠS Tábor U11 "A" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U11 "A" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U11 "A" TJJ, KK Třeboň U11 "A" : KC SPŠS Tábor U11 "A" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U11 "A" : TJJ, KK Třeboň U11 "A" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U11 "A" : KC SPŠS Tábor U11 "A" |
6.4.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
KC SPŠS Tábor
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U11 "B" : TJJ, KK Třeboň U11 "B" KC SPŠS Tábor U11 "B" : TJJ, KK Třeboň U11 "B" KC SPŠS Tábor U11 "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U11 "B" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U11 "B" : TJJ, KK Třeboň U11 "B" KC SPŠS Tábor U11 "B" : Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U11 "B" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U11 "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U11 "B" |
6.4.2024 |
Přípravka:
Pořadatel
KC SPŠS Tábor
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "A" : KC SPŠS Tábor U9 Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 "A" : KC SPŠS Tábor U9 Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 "A" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "A" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 "A" : TJJ, KK Třeboň U9 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "A" : TJJ, KK Třeboň U9 TJJ, KK Třeboň U9 : KC SPŠS Tábor U9 |
6.4.2024 |
Přípravka:
Pořadatel
KC SPŠS Tábor
Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "B" Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "B" : Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "B" : Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U9 "Loučovice" : Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 Korfbal club Dobrá Voda u Českých Budějovic U9 "B" : Korfbal Club Vlci Lišov, z.s. U9 |
7.4.2024 |
1. liga:
Sportovní hala Přelouč 10:00
Vembloud korfbal club Kolín : SK Plhov - Náchod 11:30
Korfbal klub Tj Sokol Koblov : SK Plhov - Náchod 13:00
Korfbal klub Tj Sokol Koblov : Vembloud korfbal club Kolín |
7.4.2024 |
1. liga:
hala RG a ZŠ Prostějov 10:00
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B" 11:30
Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. 13:00
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Vosíme.cz Korfbal Prostějov "B" |
7.4.2024 |
Dorost Extraliga:
SPŠ Elektroniky a informatiky 9:30
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 "A" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19 11:00
Korfbal klub Brno, z.s. U19 "A" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19 12:30
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 "A" : Korfbal klub Brno, z.s. U19 "A" |
7.4.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "B" : Korfball club lightning Kostelec na Hané U11 Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "A" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "B" Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "A" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "C" Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "C" : Korfball club lightning Kostelec na Hané U11 Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "B" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "C" Korfball club lightning Kostelec na Hané U11 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U11 "A" |
7.4.2024 |
Přípravka:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9 "A" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9 "B" Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9 "B" : Korfball club lightning Kostelec na Hané U9 Vosíme.cz Korfbal Prostějov U9 "A" : Korfball club lightning Kostelec na Hané U9 |
10.4.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
Sportovní klub TKC Děčín, z. s.
Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "B" : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "A" Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "B" : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "C" Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "C" : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "A" |
13.4.2024 |
1. liga:
TJ Tatran Bohunice, Brno 15:30
Prievidza, SKK Dolphins : Korfbal klub Brno, z.s. "B" 16:50
Prievidza, SKK Dolphins : Korfbal klub Brno, z.s. "C" 18:10
Korfbal klub Brno, z.s. "B" : Korfbal klub Brno, z.s. "C" |
13.4.2024 |
OZP 1. liga starší žáci:
Sportovní hala Mendelu - Tauferovy koleje, Brno 9:30
Korfbal klub Brno, z.s. U16 "A" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 "A" 10:45
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 "A" : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "B" 12:00
Sports academy Morava, z.s. U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 "A" 13:15
Sports academy Morava, z.s. U16 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "B" |
13.4.2024 |
OZP 1. liga starší žáci:
TJ Tesla Brno 10:00
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "A" : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 11:15
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "A" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 12:30
Korfbal klub Brno, z.s. U16 "B" : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U16 13:45
Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 "B" |
13.4.2024 |
Mladší žáci:
SOŠ Stavební Kolín (bývalé Agro) 9:30
Vembloud korfbal club Kolín U13 : KC SPŠS Tábor U13 10:20
KC SPŠS Tábor U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U13 11:10
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U13 : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U13 12:00
KC SPŠS Tábor U13 : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U13 12:50
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 : Vembloud korfbal club Kolín U13 13:40
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 : SK Plhov - Náchod U13 14:30
SK Plhov - Náchod U13 : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U13 15:20
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U13 : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U13 16:10
Vembloud korfbal club Kolín U13 : SK Plhov - Náchod U13 |
14.4.2024 |
1. liga:
Pořadatel
SK RESPO Kutná Hora, z.s.
0:00
Korfbal klub Brno, z.s. "C" : Korfbal klub Tj Sokol Koblov 0:00
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Korfbal klub Brno, z.s. "C" 0:00
SK RESPO Kutná Hora, z.s. : Korfbal klub Tj Sokol Koblov |
14.4.2024 |
1. liga:
Sportovní hala, Hodonice Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Vembloud korfbal club Kolín Modří Sloni YMCA Znojmo "B" : Prievidza, SKK Dolphins Vembloud korfbal club Kolín : Prievidza, SKK Dolphins |
14.4.2024 |
OZP 2. liga starší žáci:
Pořadatel
SK RESPO Kutná Hora, z.s.
SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 "B" : SK Plhov - Náchod U16 1. kolo Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice U16 : Korfbal klub Brno, z.s. U16 "C" 1. kolo |
14.4.2024 |
OZP 2. liga starší žáci:
Dorado, SŠLD a TŘ 11:00
Korfball club lightning Kostelec na Hané U16 : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U16 12:00
Korfball club lightning Kostelec na Hané U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16 13:00
Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U16 : Vembloud korfbal club Kolín U16 |
14.4.2024 |
Mladší žáci:
Pořadatel
Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U13 "A" : Korfbal klub Brno, z.s. U13 "B" Korfbal klub Brno, z.s. U13 "B" : ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 ALL SPORT KIDS academy, z.s. U13 : Korfbal klub Brno, z.s. U13 "A" |
14.4.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U11 "A" : Korfbal klub Brno, z.s. U11 "B" Korfbal klub Brno, z.s. U11 "D" : Korfbal klub Brno, z.s. U11 "A" Korfbal klub Brno, z.s. U11 "B" : Korfbal klub Brno, z.s. U11 "D" Korfbal klub Brno, z.s. U11 "A" : Korfbal klub Brno, z.s. U11 "C" Korfbal klub Brno, z.s. U11 "B" : Korfbal klub Brno, z.s. U11 "C" Korfbal klub Brno, z.s. U11 "C" : Korfbal klub Brno, z.s. U11 "D" |
14.4.2024 |
Přípravka:
Pořadatel
Korfbal klub Brno, z.s.
Korfbal klub Brno, z.s. U9 "B" : Korfbal klub Brno, z.s. U9 "C" Korfbal klub Brno, z.s. U9 "A" : Korfbal klub Brno, z.s. U9 "B" Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U9 : Korfbal klub Brno, z.s. U9 "B" Korfbal klub Brno, z.s. U9 "C" : Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U9 Korfbal klub Nový Lískovec Brno, z.s. U9 : Korfbal klub Brno, z.s. U9 "A" Korfbal klub Brno, z.s. U9 "C" : Korfbal klub Brno, z.s. U9 "A" |
20.4.2024 |
Extraliga
1. kolo |
20.4.2024 |
1. liga:
Pořadatel
Korfball Club Crocodile Sokol České Budějovice
1. kolo 1. kolo 1. kolo |
20.4.2024 |
Dorost 1. liga:
Sportovní hala Mendelu - Tauferovy koleje, Brno 15:00
Korfbalovy klub SPU Nitra U19 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 16:20
Korfbalovy klub SPU Nitra U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19 17:40
Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19 |
20.4.2024 |
OZP 1. liga starší žáci:
Sportovní hala Mendelu - Tauferovy koleje, Brno 11:00
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "A" : Korfbal klub Brno, z.s. U16 "A" 12:20
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U16 "A" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 "A" 13:40
Korfbal klub Brno, z.s. U16 "B" : SK RESPO Kutná Hora, z.s. U16 "A" |
21.4.2024 |
Dorost 1. liga:
Sportovní hala Maloměřice, Brno 9:30
Vembloud korfbal club Kolín U19 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 10:50
Korfbalovy klub SPU Nitra U19 : Vembloud korfbal club Kolín U19 12:10
Korfbalovy klub SPU Nitra U19 : Korfbal klub Brno, z.s. "B" U19 |
27.4.2024 |
Mladší žáci:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
1. kolo 1. kolo 2. kolo 2. kolo |
27.4.2024 |
Mladší žáci
1. kolo |
28.4.2024 |
Dorost Extraliga:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 |
28.4.2024 |
Mladší žáci
1. kolo 1. kolo 2. kolo 2. kolo |
1.5.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
Sportovní klub TKC Děčín, z. s.
Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "B" : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "C" Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "A" : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "C" Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "A" : Sportovní klub TKC Děčín, z. s. U11 "B" |
4.5.2024 |
Extraliga
2. kolo |
4.5.2024 |
1. liga
2. kolo 2. kolo 2. kolo |
4.5.2024 |
Přípravka:
Pořadatel
Česká republika, Třeboň
|
5.5.2024 |
Extraliga
3. kolo |
5.5.2024 |
Dorost Extraliga:
SPŠ Elektroniky a informatiky 15:00
Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 : Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19 |
11.5.2024 |
Dorost Extraliga:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
Vosíme.cz Korfbal Prostějov U19 : Korfbal klub Tj Sokol Koblov U19 |
11.5.2024 |
Minižáci:
Pořadatel
Vosíme.cz Korfbal Prostějov
|
12.5.2024 |
Dorost 1. liga
1. kolo |
25.-26.5.2024
| U17 soustředění talentovaného výběru |
22.-23.6.2024
| U15 soustředění talentovaného výběru |
22.-23.6.2024
| U17 soustředění talentovaného výběru |
28.6.-1.7.2024
| IKF U17 World Cup 2024 Eindhoven |